Eşyalarınızın çizilmeden , kırılmadantaşsınmasını istiyorsunuz ama bunun için hiç zamanınız yok, Çocuklar okula gidecek yardım edecek kimse yok, paketlemek zaman alacak tüm bunlar için canınızı sıkmayın. Evden eve nakliyat hizmetimizle karşınızdayız. Zamanınızı harcamadan siz elinizi bile sürmeden eşyalarınızı taşıyoruz.

Evden eve nakliyat ve nakliye hizmetinin en önemli kısmı tabiyki mutfak eşyalarınızın paketlenmesi ve eşyaların çizilmemesi için özel bir ambalaj ve battaniyeyle sarılmasıdır. Bu sarma işlemi olmadığında özellikle uzun yolda eşyaların tozlanması ve pislenmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Yine mutfak eşyalarının büyük çoğunluğu bardak gibi kırılabilecek cam eşyalarından oluştuğu için güzelce paketlenmesi ve özenle kutulara yerleştirilmelidir.

Evden eve nakliye hizmetinde siz sadece özel giyim eşyalarınızı iç çamaşırı vb. , değerli eşyalarınızı alıp çıkıyorsunuz geri kalan tüm paketleme ve geri yerleştirme işlemlerini biz hallediyoruz.

Şirketimiz uzun yıllardır ankara nakliye sektöründe hizmet vermekte olup aslolan müşteri memnuniyeti diyerek hizmet vermekteyiz