Ankara Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Ayrancı Nakliyat firması başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.  Ankara’da eşyalarınızı rahatlıkla  depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.Ankara ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir. Ev eşyalarınızı Ankara sınırları içerisinde bulunan adresinizden alıp size uygun olan ve yakın olan antrepo’larımızda depolamaktayız. Ankara anadolu yakasında bulunan 2 adet depo aynı şekilde avrupa yakasında bulunan 1 adet depolama alanlarımızla ile sizlere uzman çözümler sunmaktayız.Ev eşyalarınızı kıyamadığınız fazla eşyalarınız evinizde yeri olan eşyalarınızı,atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı biz sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız.Aynı şekilde tam donanımlı bir ev eşyasını depolamasını yapan firmamız belirli ölcülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli,hijyenik yerlerde depolanmaktadır.2+1 veya 3+1 ve daha fazla eşyalarınızı mega ahşap kutularımız ile depolamaktayız.Aylık kira bedeli evlerin ortalama %70 fiyatların altında olan depolama sistemlerimiz sizler için kolay ve ideal olmaktadır. Eşyalarınızı tadilat edmeniz artık daha kolay sizlere 3.ay depolamalarınız sonunda kutunuz ücretsiz olarak evinize getirile bilmekteyiz.

Ankara ilinde hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana birçok taşımacılık hizmetinde çok farklı taşımacılık çözümleri üreterek sektörde öncü firmalardan birisi olmayı başardık. Bugün de sizler için son teknolojik gelişmeler takip edilerek düzenlenmiş filomuz sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetini vermeye devam ediyoruz. Evden eve nakliyat Ankara firmaları arasında seçim yaparken dikkatli olmanızı ve seçimlerinizde firma referanslarının temel etken olmasını önermekteyiz. Firmamızın referanslarını incelediğinizde birçok bireysel ve kurumsal taşımacılık hizmeti verdiğimizi ve her müşterimizin bize referans olabildiğini görebileceksiniz. Ankara evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız özellikle yaz döneminde en az bir hafta öncesinde bize ulaşmanız gerekmektedir. Bize evden eve nakliyat Ankara hizmetimiz için talepte bulunduğunuzda evinize firma eksper imiz gelecek ve eşyalarınız üzerinde etüt çalışması yapılacaktır. Eşyalarınızı taşımamız için gerekli olan profesyonel hizmeti vermekteyiz.

Depolama, Büyük bir profesyonellik ve hassasiyet isteyen depolama işlemlerini gerçekleştirmek için Ayrancı Nakliyat olarak  Depolama Merkezimizi  kurmuş bulunmaktayız.

Evden eve nakliyat alanında faaliyetlerini sürdüren Ayrancı Nakliyat 2000 yılından bu yana Ankara evden eve nakliyat hizmeti vermenin yanısıra eşya depolama hizmetide müşterilerine sunmaktadır. Ankara eşya depolama alanında birçok müşterimizin eşyaları bulunmaktadır. Depolarımızın hepsi 24 saat güvenlikli ve her türlü deprem, su, sel ve yangına karşı bütün eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızın hepsi havalı naylon, ip karton koli mukavva ve silindirik fıçılarak koymak suretiyle bir listesi tutuluyor ve listenin biri sizde kalıyor biriside bizde kalıyor. Eşyalarınız depomuza yerleştirdikten sonra ambalaj malzemeleriyle örtülür. Depolarımız tamamiyle hijyenik olup her türlü tozlanma, böceklenme, kirlenme gibi durumlar yaşanmamaktadır.